ERJ-H2RF1403X
MFR.Part #
ERJ-H2RF1403X
JLCPCB Part #
C4187292
Description
-55℃~+175℃ 100mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS