DK2A-L2-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DK2A-L2-12V
JLCPCB Part #
C1563711
Package
Plugin
Description
-40℃~+65℃ 10ms 125V@DC、250V@AC 12V 8A 8ms AgNi Dual Coil Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Magnetic Latching Relays ROHS