DE1A-L2-24V
MFR.Part #
DE1A-L2-24V
JLCPCB Part #
C1565647
Package
DIP,12.5x25mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 24V 30V@DC、250V@AC 5ms AgSnO2 Dual Coil DIP,12.5x25mm Magnetic Latching Relays ROHS