ARA210A12Z
MFR.Part #
ARA210A12Z
Description
-40℃~+85℃ 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30V@DC 4ms 4ms Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS