ALZ52F18
MFR.Part #
ALZ52F18
JLCPCB Part #
C5561757
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 16A 18V 440V@AC 5ms AgSnO2 插件 Power Relays ROHS