AGQ210A12Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
AGQ210A12Z
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC、125V@AC 12V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4ms 4ms AgPd + Gold Plated Single Coil - Magnetic Latching Relays ROHS