63SXE39MX
MFR.Part #
63SXE39MX
JLCPCB Part #
C1578853
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10mm 25mΩ 34.5mA@120Hz 39uF 5mm 63V 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS