25TQC22MYFB
MFR.Part #
25TQC22MYFB
JLCPCB Part #
C3018703
Package
SMD,2.8x3.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 22uF 25V ±20% SMD,2.8x3.5mm Tantalum Capacitors ROHS