25SVPD10M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
25SVPD10M
JLCPCB Part #
C347566
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2000hrs@125℃ 25V 474mA@100kHz 5.9mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS