20SVPB22M
MFR.Part #
20SVPB22M
JLCPCB Part #
C128490
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 20V 22uF 2A@100kHz 35mΩ@100kHz 5.5mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS