ERA-8APB363V
MFR.Part #
ERA-8APB363V
JLCPCB Part #
C2093998
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS