100SXV27M
MFR.Part #
100SXV27M
JLCPCB Part #
C3274999
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100V 10mm 12.7mm 150mA@120Hz 27uF 30mΩ Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS