SMDJ36CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMDJ36CA
JLCPCB Part #
C3012607
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36V 3kW@10/1000us 44.2V 51.6A 58.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS