SMDJ33CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMDJ33CA
JLCPCB Part #
C3151717
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 33V 3kW@10/1000us 40.6V 53.3V 56.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS