SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C3012599
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 102.7A 18V 22.1V 29.2V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS