SMDJ130CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMDJ130CA
JLCPCB Part #
C3012613
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 130V 14.4A 159V 209V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS