SMBJ440CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMBJ440CA
JLCPCB Part #
C3012538
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 440V 543V 600W@10/1000us 713V 900mA@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS