SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C3012465
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS