SMAJ22CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
SMAJ22CA
JLCPCB Part #
C3012458
Package
SMA
Description
-55℃~+150℃ 11.3A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS