5.0SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
5.0SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C3151725
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 51V 5kW@10/1000us 5uA 60.7A 62.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS