5.0SMDJ24A
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
5.0SMDJ24A
JLCPCB Part #
C3151722
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 129A 24V 29.5V 38.9V 5kW@10/1000us 5uA Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS