1.5SMBJ18CA
Extended
Manufacturer
PAKER
MFR.Part #
1.5SMBJ18CA
JLCPCB Part #
C3012552
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 51.4A Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS