OSTVY030100
MFR.Part #
OSTVY030100
JLCPCB Part #
C6623669
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 3 300V 3P 5mm Black Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS