OSTVL22B151
MFR.Part #
OSTVL22B151
JLCPCB Part #
C5818359
Package
Plugin
Description
-30℃~+105℃ 11 150V 2 2.5mm 22P 2x11P 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS