MY2K-US-AC120
MFR.Part #
MY2K-US-AC120
JLCPCB Part #
C5820815
Package
SOCKETABLE
Description
-55℃~+60℃ 120V 125V@DC、250V@AC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30ms 30ms 3A Dual Coil SOCKETABLE Magnetic Latching Relays ROHS