WND2K5FET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WND2K5FET
JLCPCB Part #
C3469926
Package
Plugin,D5.5xL13.5mm
Description
-55℃~+150℃ 2.5kΩ 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D5.5xL13.5mm Through Hole Resistors ROHS