WHB750FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHB750FE
JLCPCB Part #
C3532137
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1W 750Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS