UM040T1006FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
UM040T1006FE
Description
-55℃~+125℃ 1.2W 100MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS