TFH85P15R0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFH85P15R0JE
JLCPCB Part #
C19550141
Package
TO-264
Description
15Ω 85W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-264 Through Hole Resistors ROHS