TCH35P510RJ
MFR.Part #
TCH35P510RJ
JLCPCB Part #
C19548193
Description
-55℃~+175℃ 35W 510Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors