SM410021003F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM410021003F
JLCPCB Part #
C3448184
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 100kΩ 9W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS