SM202031005DE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM202031005DE
JLCPCB Part #
C19591005
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 10MΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS