SM108034007FE
MFR.Part #
SM108034007FE
JLCPCB Part #
C3371058
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 4000MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS