SM108033004FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM108033004FE
JLCPCB Part #
C3491768
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 2.5W 3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS