SM106031006KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM106031006KE
Description
-55℃~+110℃ 100MΩ 2W Thick Film Resistor ±10% ±50ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS