SM101021001F
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM101021001F
JLCPCB Part #
C3527974
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS