SL500J50KE-6114
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SL500J50KE-6114
JLCPCB Part #
C6296949
Package
Plugin
Description
500W 50kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS