RW2S0CB1R00JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW2S0CB1R00JE
JLCPCB Part #
C4307513
Package
SMD,10.3x5.7mm
Description
-55℃~+150℃ 1Ω 2W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ SMD,10.3x5.7mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS