RW1S0BAR060J
MFR.Part #
RW1S0BAR060J
JLCPCB Part #
C4233056
Package
2515
Description
-55℃~+150℃ 1W 60mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 2515 Chip Resistor - Surface Mount ROHS