RW1S0BA47R0JE
MFR.Part #
RW1S0BA47R0JE
JLCPCB Part #
C4224126
Package
2515
Description
-55℃~+150℃ 1W 47Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 2515 Chip Resistor - Surface Mount ROHS