TRHP01A1R00J2E
MFR.Part #
TRHP01A1R00J2E
JLCPCB Part #
C7073795
Description
-55℃~+180℃ 1Ω 30W Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS