ON24G5E-R65
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ON24G5E-R65
JLCPCB Part #
C3543738
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
2.4Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS