ON16G5E-R65
MFR.Part #
ON16G5E-R65
JLCPCB Part #
C3394678
Description
1.6Ω 2W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS