ON1155E-R65
MFR.Part #
ON1155E-R65
JLCPCB Part #
C3554657
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1.1MΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS