OM3955E-R58
MFR.Part #
OM3955E-R58
JLCPCB Part #
C2589367
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1W 3.9MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS