OM33G5E-R58
MFR.Part #
OM33G5E-R58
JLCPCB Part #
C2589414
Package
Plugin
Description
1W 3.3Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS