OM24G5E-R58
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OM24G5E-R58
JLCPCB Part #
C3499692
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
1W 2.4Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS