OL1555E-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OL1555E-R52
JLCPCB Part #
C2585531
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1.5MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS