MOX-1-131006FE
MFR.Part #
MOX-1-131006FE
JLCPCB Part #
C3541495
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 100MΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS