MOX95025004FVE
MFR.Part #
MOX95025004FVE
JLCPCB Part #
C2641994
Package
Plugin,D8.3xL102mm
Description
-55℃~+225℃ 12.5W 5MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8.3xL102mm Through Hole Resistors ROHS